Sala zabaw Bytom, jako miejsce rozrywki

Styczeń 16, 2018 / W kategorii: :  Pozostałe
zabawa-dzieci

Mając na uwadze odpowiedni rozwój dziecka oraz zapewnieniu mu odpowiedniej rozrywki, bardzo dobrym rozwiązaniem jest odwiedzenie wraz z nim sali zabaw. Obecnie w każdym mieście są takie miejsca, w których oferowana jest dzieciom rozrywka za stosunkowo niską cenę. Oczywiście miejsca takie są w pełni bezpieczne oraz posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty do prowadzenia takiej działalności. Dzieci w takich salach zabaw mogą wyładować swoją nagromadzoną energię w ciągu całego dnia. Natomiast rodzice mogą odpocząć przy kawie, bądź herbacie. Miejsca takie są również dobrym rozwiązaniem z takiego względu, iż są one czynne przez cały tydzień, aż do godzin wieczornych. W związku z czym rodzice mają możliwość udać się tam z dzieckiem również po pracy. Wnętrza takich sal są bardzo przestronne, odpowiednio zabezpieczone, jak również oddzielone od innych części tematycznych.
Sale zabaw w Bytomiu
Jeżeli chodzi o Bytom, to sal zabaw jest naprawdę bardzo dużo. Oferują one nie tylko dobrą zabawę, jak również rozwijanie zdolności percepcyjnych, a także zdolności manualnych, poprzez wszelkiego rodzaju dodatkowe zajęcia, takie jak:
– lepienie z plasteliny
– tworzenie biżuterii z makaronu
– czytanie książek na głos
– malowanie farbami
– tworzenie z papieru wszelkiego rodzaju przedmiotów
Do sala zabaw Bytom zaliczamy: Magiczną Krainę, Tęczową Dolinę, Wesołą Chatkę, Nibylandię, Urwisa, Saylandię. Jeżeli chodzi o salę zabaw Bytom ” Tęczową Dolinę” to z całą pewnością można stwierdzić, iż jest to miejsce odpowiednie dla dzieci już od najmłodszych lat. Gdyż wszelkie dostępne urządzenia i zabawy są dostosowane do każdego wieku dziecka, w zależności od wybieranej rozrywki. A do rozrywek tych zalicza się: zjeżdżalnię z piłeczkami, labirynt, tor pontonowy, jak również podłogę interaktywną. Tęczowa Dolina daje nam możliwość także organizacji urodzin, bądź innych imprez okolicznościowych, jak również profesjonalną opiekę nad dziećmi. Miejsce to mieści się na ul. Orzegowskiej 13, w Bytomiu. Dzięki czemu dojazd do tej sali jest bardzo ułatwiony. A kolorowe wnętrze daje możliwość rozwijania wyobraźni oraz wprowadza dziecko w świat fantazji i bajki.
Z kolei sala zabaw „Magiczna Kraina” jest miejscem odpowiednim dla dzieci i rodziców. Ponieważ podczas zabawy dziecka, rodzic ma możliwość korzystania z bezpłatnego internetu na swoim urządzeniu, bądź na urządzeniu wypożyczonym, które również jest do dyspozycji klienta. Dla młodszych dzieci przeznaczony jest specjalny kącik zabaw, natomiast dla dzieci starszych proponowana jest inna forma ruchu w postaci Xbox Kinect. Dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Sala wyposażona jest w nowoczesną konstrukcję zabawową, wykonaną przez polskiego producenta, a atestowanych materiałów przeznaczonych dla dzieci. Dzieci poniżej 12. roku życia muszą znajdować się pod opieką osób dorosłych, aczkolwiek jest możliwość pozostawienia dziecka bez opieki osoby dorosłej po wcześniejszym uzgodnieniu z tego faktu z obsługą placówki. Sala zabaw jest przeznaczona dla dzieci od 1. roku życia, do 14. roku życia.
Natomiast jeżeli chodzi o salę zabaw „Nibylandia” to jest to miejsce zapewniające odpowiedni rozwój fizyczny dziecka. A cały kompleks jest tak skonstruowany, aby zapewnić niesamowite emocje i atrakcje dziecku. Oprócz oferty standardowej jest również możliwość organizacji imprez tematycznych, takich jak bale karnawałowe, jak również imprez urodzinowych wraz z cateringiem. Oferowana jest również wypożyczalnia strojów na bale przebierańców oraz specjalnych piniat na urodzinowe imprezy.

Czytaj inne ciekawe artykuły zbliżone tematycznie:

http://www.rankingchwilowek.net.pl/jaka-restauracja-bytom-raczy-slaskimi-smakami/

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930