Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

Sierpień 28, 2017 / W kategorii: :  Finanse i biznes
pozyczki-pozabankowe-dla-zadluzonych

W życiu zdarzają się niekiedy przykre sytuacje, kiedy potrzebujemy gotówki na pilne i nieprzewidziane wydatki. Wzięcie kredytu na siedzibie najbliższego banku jest zazwyczaj trudniejsze, niż może się początkowo wydawać, a ilość formalności do spełnienia szybko zniechęci nawet najwytrwalszego petenta. Warto więc poszukać alternatywnych rozwiązań pozwalających uzyskać niezbędne środki, a są nimi z pewnością pożyczki pozabankowe.

Tego typu kredyty oferowane przez wiele instytucji finansowych i z roku na rok cieszą się ciągle rosnącą popularnością. Wynika to między innymi z faktu, że coraz większa liczba naszych rodaków ma mniejsze lub większe zadłużenia w bankach, co wręcz uniemożliwia zaciągnięcie w nich kolejnych zobowiązań. Często kończy się to też negatywnym wpisem w BIK-u i brakiem pozytywnej historii kredytowej, najważniejszej przy ocenie zdolności kredytowej. Pożyczki pozabankowe ograniczają na szczęście wszelkie formalności do niezbędnego minimum. Do ich otrzymania wystarczy tylko dowód osobisty, a historia kredytowa nie ma żadnego znaczenia. W biurze wybranej firmy pożyczkowej wystarczy złożyć ustne oświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości uzyskiwanych miesięcznych dochodów i nie jest wymagane pisemne ich potwierdzenie. Po wypełnieniu wniosku potwierdza się dane, przelewając na konto kredytodawcy symboliczną kwotę, nawet 1 grosza i czeka na decyzję kredytową. Czas oczekiwanie rzadko przekracza 15-30 minut i jeśli nie zajdą żadne okoliczności uniemożliwiające wzięcie pożyczki, to po podpisaniu umowy jest ona przelewana na konto klienta.

Dla jeszcze większego uproszczenia formalności, większość instytucji finansowych oferuje pożyczki bankowe za pośrednictwem firmowych stron internetowych. Korzystając z wygodnego i prostego w obsłudze formularza, wybiera się kwotę, jaką chcemy pożyczyć i okres kredytowania, a dokumenty są przywożone przez kuriera i podpisywane w jego obecności. Co ciekawe, w przeciwieństwie do kredytu bankowego istnieje możliwość rozłożenia spłaty na wygodne, tygodniowe raty.

Więcej przeczytasz na blogu – https://proficredit.pl/pozyczki-pozabankowe/

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728