Mieszkania Zielona Dolina zlokalizowane w urokliwej części Zabrza

Kwiecień 5, 2019 / W kategorii: :  Dom i budownictwo
katowice-mieszkania

Mieszkania Zielona Dolina powstają w Zabrzu przy ulicy Łąkowej. Tę nowoczesną inwestycję mieszkaniową wyróżnia między innymi dobry standard lokali. Mieszkania posiadające balkony, wyposażone są w odpowiednie zabezpieczenia mrozoodporne, dzięki czemu można mieć pewność, że przetrwają one w każdych warunkach. Na balkonach umieszczone są płytki gresowe. Ta inwestycja mieszkaniowa powstaje w atrakcyjnej, północnej części miasta. Dużym walorem jest dobre połączenie komunikacyjne, jeśli chodzi o środki transportu. Dzięki temu osoby zmotoryzowane oraz te niezmotoryzowane z łatwością będą mogły się przemieszczać do szkoły i pracy.

Na uwagę zasługuje także fakt, iż w okolicy znajduje się pętla tramwajowa. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Inwestycja mieszkaniowa znajduje się w bliskiej odległości od Potoku Mikulczyckiego, który to, gwarantuje doświadczanie pięknych widoków przyrodniczych. Z pewnością zielone tereny są świetną okazją do wyruszenia z mieszkania. Na uwagę zasługuje również fakt, że w okolicy inwestycji mieszkaniowej znajduje się Kąpielisko Leśne w Zabrzu.

Przy Zielonej Dolinie zlokalizowane są udogodnienia, w postaci placówek szkolnych oraz punktów medycznych. W kontekście komunikacji, dobrym atutem jest również pobliska autostrada A4, z której łatwo można się dostać do innej miejscowości. Budynki wyposażone w domofony zapewniają bezpieczeństwo, że nikt niepowołany nie wejdzie do klatki. Na uwagę zasługują również główne drzwi do każdego mieszkania, które posiadają antywłamaniowe właściwości. Wyróżniają się one również dobrą klasą ognioodporną.

Wszystkie komponenty zastosowane w czasie budowy mają gwarantować odporność i solidność a także wytrzymałość. Jeśli chodzi o standard wykończenia, przedstawia się on następująco: sufity oraz ściany działowe budowane są z tynków gipsowych bądź cementowo-wapiennych. Okna budynków mieszkalnych zaprojektowane są z porządnego PCV. Wyposażone są one w specjalne nawiewniki, które dają dobrą wentylację w pomieszczeniu. Co istotne, nawiewniki chronią również pomieszczenia przed pleśnią oraz grzybami. Mieszkania znajdują się w trzypiętrowych budynkach mieszkalnych. Wśród lokali znajdują się kawalerki oraz duże mieszkania, nawet czteropokojowe. Reasumując, mieszkania Zielona Dolina:

  • zlokalizowane są w przyjemnej, cichej okolicy, przy ulicy Łąkowej,
  • oferowane są w dobrym standardzie wykończenia,
  • są gotowe do wykończenia przez nabywcę,
  • mogą być oferowane w ramach przystępnego kredytu,
  • oferowane są w wielu wariantach cenowych, zależnych od danego metrażu.

Więcej o ciekawej lokalizacji mieszkań przeczytasz na: http://zielona-dolina.info/mieszkania/

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930