Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń organizowanych przez ECDDP?

Maj 23, 2018 / W kategorii: :  Praca i rozwój
szkolenia_z_ecdpgroup

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń organizowanych przez ECDDP?

Trzeba podkreślić, że szkolenia dofinansowane ze środków Unii Europejskiej – organizowane przez firmę ECDDP cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlaczego tak się dzieje? Składa się na to kilka czynników. Warto wiedzieć, że zajęcia poruszają tematykę, która pozwala uzyskać stosowną wiedzę adekwatną do obecnych potrzeb Klientów oraz rynku. Są one prowadzone przez profesjonalistów, którzy posiadają bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w konkretnych dziedzinach (te aspekty są na bieżąco monitorowane i sprawdzane).

Poza tym to ludzie kontaktowi, którzy potrafią szybko złapać odpowiedni język z kursantami. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, co też pozwala optymalniej podnosić swoje kwalifikacje. Nic więc dziwnego, że po zakończonych szkoleniach z ue wszyscy są zadowoleni. W końcu miło spędzili czas, ale przede wszystkim nauczyli się wielu rzeczy, które pomogą im w przyszłości lepiej prowadzić przedsiębiorstwa czy wykonywać powierzone im zadania przez zwierzchników. Jakie aktualnie szkolenia dofinansowane ze środków Unii Europejskiej są dostępne?

Szkolenia sprzedażowe

Odpowiednia wiedza i umiejętności w zakresie sprzedaży są niezbędne, aby uzyskiwać satysfakcjonujące wyniki finansowe. Szkolenia z ue – prowadzone przez specjalistów z firmy ECDDP – poruszają zagadnienia, które są „na czasie” – dzięki temu nikt nie będzie miał poczucia straty czasu czy pieniędzy. Bardzo istotne jest to, że zajęcia stawiają na praktykę. To powoduje, że kursanci nabywają umiejętności, które mogą od razu wykorzystywać przy wykonywaniu wielu codziennych obowiązków związanych z tą dziedziną. Jakie tematy szkoleniowe są realizowane? Warto tutaj wspomnieć o takich zagadnieniach, jak profesjonalna obsługa Klienta, techniki sprzedaży, skuteczne negocjacje, obiekcje i obrony ceny czy budowanie relacji z konsumentami. Poza tym kursanci uczą się, jak korzystać z „języka korzyści”, który pomaga lepiej reklamować swoje produkty i uzyskiwać lepsze wyniki sprzedażowe.

Szkolenia managerskie i specjalistyczne

Bardzo popularne są też wyżej wymienione szkolenia. Dlaczego? Szkolenia managerskie są uniwersalne, ponieważ są przeznaczone dla ludzi początkujących oraz mających już pewne doświadczenie w branży. Pomagają one nabywać umiejętności, które mogą być wykorzystywane w sytuacjach przewidywalnych oraz takich, kiedy jest to bardzo trudne (na przykład nieoczekiwana reakcja pracowników na powierzenie im konkretnych zleceń itp.). Managerowie nabywają nie tylko wiedzę, ale też pewność siebie, która jest niezbędna w tym zawodzie. Wyrabiają sobie odpowiednie nawyki, które pomagają im skutecznie wykonywać swoje zadania. Na zajęciach poruszane są takie tematy, jak przywództwo sytuacyjne, zarządzanie zespołem, coachingowy styl zarządzania, zarządzanie zmianą i zespołem w zmianie czy rozmowy oceniające (stawianie i rozliczanie celów).

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że odpowiednio zdefiniowane – i na co dzień używane – umiejętności specjalistyczne w aspekcie konkretnych grup zawodowych pomagają odpowiednio zarządzać ludźmi i tym samym osiągać lepsze wyniki (w zakresie indywidualnym oraz rzecz jasna zespołowym). Specjalistyczne szkolenia z ue – organizowane przez ECDDP – realizują tematy związane z komunikacją w zespole, zarządzaniem emocjami, radzeniem sobie ze stresem, asertywnością w relacjach, współpracą w zespole, efektywność osobistą, codzienną innowacyjnością czy polityka antymobbingową.

Szkolenia prawno-podatkowe

Z takich szkoleń korzystają dyrektorzy finansowi, pracownicy działów finansowych, główni księgowi czy osoby, które wspomagają pracę w tych sektorach itp. Trzeba zaznaczyć, że zajęcia odbywają się w trybie otwartym lub zamkniętym. Można zdecydować się na konkretną tematykę lub poprosić o przeprowadzenie zajęć z danego zakresu. Warto wiedzieć, że specjaliści z ECDDP prowadzą szkolenia, które pozwalają nabyć wiedzę związaną z finansami, rachunkowością, prawem podatkowym (oraz wszelkimi zmianami, które zaczęły obowiązywać od tego roku), prawem pracy oraz prawem zamówień publicznych.

Projekty doradcze i rozwojowe

W ramach tych szkoleń poruszane są takie zagadnienia, jak ocena kompetencji – sesje AC/DC, wdrażanie wartości i modeli kompetencyjnych w organizacji, procesy rekrutacji i rozwoju pracowników, programy talentowe, wsparcie w działaniach związanych z badaniem satysfakcji pracowników oraz wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu zmian w organizacji.

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728