Dla kogo przeznaczony jest program WF-Mag START?

Lipiec 4, 2018 / W kategorii: :  Przemysł i technologia
przeznaczenie_wf-mag

Program WF-Mag START rekomendowany jest przede wszystkim niewielkim firmom, prowadzących działalność handlową albo usługową. Warto zdawać sobie sprawę, że program ze względu na funkcje może pracować tylko i wyłącznie na jednym stanowisku komputerowym, obsługując przy tym jeden magazyn. Użytkownik będzie oczywiście miał dostęp nie tylko do wszystkich funkcji, ale również danych oprogramowania. Należy mieć świadomość, że program WF-Mag START zaprojektowany został dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność handlową tylko i wyłącznie na terenie Polski. Program pozwala tylko na wystawianie dokumentów krajowych w PLN lub walucie obcej.

 Oprogramowanie WF-Mag rekomendowane jest przede wszystkim takim przedsiębiorstwom jak:

– niewielkie firmy handlowe (np sprzedające zabawki, odzież, sprzęt elektroniczny, artykuły spożywcze, książki itp)

– firmy usługowe (np. sprzętu AGD, dostawcy internetu, serwisy samochodowe czy agencje reklamowe)

– firmy prowadzące sklepy internetowe

– małe hurtownie (np. księgarskie, sprzętu AGD i RTV, farmaceutyczne)

Jak zostało już wspomniane wcześniej program WF-Mag START jest przeznaczony dla małych podmiotów gospodarczych, dlatego nie jest zaopatrzony w mechanizmy umożliwiające na jego rozbudowę o dodatkowe funkcje. Wdrożenia opierają się na konfiguracji dostępnych opcji. Przedsiębiorcy, którzy mieliby potrzebę na wykorzystanie funkcjonalności, które znajdują się w wyższych wersjach programu mogą zawsze rozbudować wariant WF-Mag START do wyższej wersji. Jedynym elementem o jaki można poszerzyć funkcjonalność wariantu START jest opcja wymiany danych ze sklepami internetowymi. Z kolei rozszerzenia w funkcjonalności wariantu START programu magazynowego WF-Mag są związane z integracją ze sklepami internetowymi.

Funkcjonalności WF-Mag START

Program WF-Mag umożliwia:

– pracę na jednym stanowisko – nie tylko program, ale również baza danych musi znajdować się na tym samym komputerze

– obsługę tylko jednego użytkownika – użytkownik będzie miał uprawnienia administratora, co jednocześnie wiąże się z dostępem do wszystkich funkcji, a także danych programu WF-Mag

– obsługa tylko i wyłącznie jednego magazynu – użytkownik będzie miał do dyspozycji tylko magazyn główny

– moduł zamówień – w programie dostępny jest moduł zamówień, w którym możne rejestrować zamówienia składane przez odbiorców. Moduł jest przydatny przede wszystkim w trakcie współpracy programu WF-Mag ze sklepem internetowym.

Najważniejsze cechy programu magazynowego WF-Mag w wersji START:

– współpraca tylko z jednym użytkownikiem

– obsługa walut w obrocie krajowym

– współpraca z czytnikami kodów kreskowych

– obsługa jednego magazynu

– współpraca z drukarkami fiskalnymi

Możliwości integracji i wdrożeń

Warto mieć na uwadze, że wdrożenia systemu WF-Mag w wariancie START dotyczą tylko i wyłącznie konfiguracji dostępnych funkcjonalności tego programu. Jedynym dodatkowym elementem wdrożeniowym jest integracja ze sklepami internetowymi, czyli zarządzanie sprzedażą z jednego miejsca, aktualne stany magazynowe będą prezentowane na platformie internetowej.

Poznaj szczegóły na:

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

http://wms.wapromag.pl/o-produkcie

http://www.smart.media.pl/jakie-zastosowanie-ma-program-wf-mag/

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930